Mieszkanie, 80m2, ul. Gawrzyłowska, Dębica.

Mieszkanie | Sprzedaż | Dębica, ul. Gawrzyłowska

315 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
315 000 PLN
Cena za m2
3 937 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1 / 1
Numer oferty
170/3848/OMS

Opis

Biuro Property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane w Dębicy przy ulicy Gawrzyłowskiej. Mieszkanie  wyodrębnione w  budynku  dwulokalowym z osobnym niezależnym wejściem - 1/4 budynku .  Do mieszkania przynależy działka o powierzchni 4 ar,  piwnica oraz garaż wolnostojący z pomieszczeniem gospodarczym. 

Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi, korytarza, przedsionka, kuchni i łazienki. Ogrzewanie własne gazowe piecykiem dwufunkcyjnym.

Świetna lokalizacja, blisko centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła podstawowa, przedszkole.

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Skontaktuj się z naszym biurem mieszczącym się w Dębicy przy ul. Rynek 5, DH ROLNIK, tel.: +48 884 605 415

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Prezentowane zdjęcia i wizualizacje posiadają jedynie charakter poglądowy i zalecamy ich osobistą weryfikację.




Dodatkowe informacje

Winda
Nie
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Teren ogrodzony
Tak
Dostępne w okolicy
Sklep, Apteka, Szkoła, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Przedszkole, Zabudowa niska, Kościół

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest PROPERTY Łukasz Ślusarczyk z siedzibą przy Strażacka 9, 39 – 200 Dębica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@property.net.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com